Su Kaçakları Araştırma Merkezi,su kaçakları,su sızıntıları tespit,su kaçakları araştırma,seferihisar - Su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,kırmadan su kaçağı bulma,kırmadan su kaçak tespiti,su kaçak bulma,su kaçak tespiti,su kaçak,su tesisat,su tesisatçısı,su tesisat kaçak bulma

İçeriğe git

Su Kaçakları Araştırma Merkezi,su kaçakları,su sızıntıları tespit,su kaçakları araştırma,seferihisar

İzmir Tesisat

           KIRMIYORUZ
                              DÖKMÜYORUZ


SU ve KALÖRİFER KAÇAKLARI TESPİTİ
 Evinizde ve İşyerinizdeki Su Kaçakları Kalörifer kaçakları Kombi Basınç düşmelerini Kırmadan Dökmeden gerekli Su Kaçak Testlerini yaptıktan sonra Bilgisayarlı Sistem ve Elektronik cihazlar ile Kırmadan Dökmeden hiçbir yere zarar vermeden su Kaçağınızın Yerini Noktasal olarak tespit ediyor ve tamirini garantili olarak yapıyoruz Banyo Mutfak Tadilatları, Su Kaçağı,Kalörifer Kaçagı,Su Sızıntıları, kanalizasyon Tıkanıklıkları,Kanal açma, Vidanjör,Sıhhi Tesisat ,Tamirat ve Tadilat İşleri ile Hizmetinizdeyiz.

Su Kaçakları,Kalörifer ve Kombi Su Kaçakları,Kanalizasyon Tıkanıklıkları,Sıhhi Tesisat,Duşakabin Sistemleri,Banyo ve Mutfak Tadilatları,Fayans ve Seramik işleri,Hazır Mutfak,Mermer,Mermerit, Granit,Egepen Kapı Ve Pencere Sistemleri,Balkon Camlama,Küpeşte,Aliminyum Dograma,Demir Dogranma,Panjur,Otomatik Motorlu Panjur Sistemleri Her Türlü Tamirat ve Tadilat işleri ile Siz degerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

  SUTES SU KAÇAKLARI

İşyerlerinizdeki her türlü su kaçağı,Su sızıntıs, Nem Rutubet ,Alt kata Banyo akıntısı gibi sorunlarda evinize geliyor hiç bir yeri kırı dökmeden evinizin hiç bir yerine zarar vermeden evinize SU KAÇAK TESTi uyguluyoruz ve önce evinizin hangi tesisatında su kaçağı olup olmadığına bakıyoruz,Su kaçıran tesisatı belirledikten sonrada farklı cihazlar ilede su kaçağınızın yer,ini noktasal olarak tespit ediyoruz


Evinizde ve işyerinizdeki her türlü Su Kaçakları,Su Sızıntısı,Nem,Rutubet gibi sorunlarınızda evinize geliyor hiçbir yeri kırı dömeden, hiçbir yere zarar vermeden evinizi teste tabi tutuyoruz, Test esnasında su kaçagı varmı yokmu kontrollerini yapıyoruz. Bilgisaryarlı sistem ve elektronik cihazlar ile Su Kaçagının yerini Noktasal olarak tespit ediyor ve Su Kaçagının yerini size söylüyor ve Tamiratlarını garantili olarak yapıyoruz. Şayet Gösterdigimiz yerde su kaçagını bulamaz isek masrafınızı biz karşılıyoruz.

 SUTES KALÖRİFER KOMBİ SU KAÇAKLARI   

  SUTES Tesisat Kombi Petek Temizleme
Yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azaltmak, tüm tesisat elemanlarının ömrünü uzatmak ve konforlu ısınmanız için kimyasal ilaç ve özel makinamız ile tesisatınızı temizliyoruz. Paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldıran Nötralize özel ilaç ile tesisatınızın bakımını yapıyoruz. Tesisat Yıkama bu bakım sayesinde kombi filtreleri de temizlenerek, sisteminizin tamamı koruma altına alınmış oluyor.

BANYO MUTFAK TADİLAT

EV ALMAK OLAY TADİLAT YAPMAK ARTIK KOLAY

Banyo ve Mutfak Tadilatları Fayans ve Seramik işleri her türlü Sıhhi tesisat Tamirat ve Tadilat işleri

İçeriğe dön