Su Kaçak Onarım Kimyasalları,kaçak onarım kimyasalları,su kaçak kimyasalı,su kaçağını onaran kimyasal,sutes kimyasalı,kalorifer kaçak giderici,kombi kimyasalı - Su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,kırmadan su kaçağı bulma,kırmadan su kaçak tespiti,su kaçak bulma,su kaçak tespiti,su kaçak,su tesisat,su tesisatçısı,su tesisat kaçak bulma

İçeriğe git

Su Kaçak Onarım Kimyasalları,kaçak onarım kimyasalları,su kaçak kimyasalı,su kaçağını onaran kimyasal,sutes kimyasalı,kalorifer kaçak giderici,kombi kimyasalı

Su Kaçağı

SUTES Su Kaçak Onarım KimyasallarıSTS Spezial: Kalorifer ve Kombi günlük 100 litreye kadar olan kaçakları giderir


STS TDS:Kombi ce Kalorifer Tesisatlarındaki günlük 250 litreye kadar olan kaçakları giderir

STS 30 E:Alüminyum Ejanjörlü  kombilerdeki günlük 39 litreye kadar olan su kaçaklarını giderirSTS 84S: İçme Suyu Tesisatlarındaki su sızıntı ve damlamalarını kırmadan onarırSTS MOTOR: Motor blogları,Radyatörlerdeki su kaçak ce sızıntılarını motora zarar vermeden onarır

Türkiyenin Her Yerine KargoÜrünümüz BaCoGa su kaçaklarını onarıcı, önleyici ve koruyucu mineral ve kristal esaslı sıvı katkı maddesidir.

Kalorifer - kombi sistemleri ve bağlantıları, merkezi ve yerden ısıtma sistemleri, radyatör ve havlupan üretimleri, temiz su tesisatları, yüzme havuzları, beton yüzeyler, su tankları ve su depoları vs.. gibi su ile ilgili sorunun olduğu her yerde pratik ve güvenilir bir uygulama yöntemidir.

Mevcut su kaçağının bulunduğu duvar yada zeminin kırılıp dökülmesine gerek duyulmadan - mevcut sistemdeki kaçak noktanın bulunup aranmasına ihtiyaç görmeksizin - yerine yenisini koyma değiştirme gibi ilave zaman ve maddi masraflara yol açmadan, tesisat yada su sistemi içerisindeki kaçak noktayı kendiliğinden tespit ederek içeriden dışarıya doğru kristalleşmek suretiyle doldurarak ısıya ve basınca dayanıklı kalıcı çözüm sağlar, oluşturduğu mekanik yama daimi ve garantilidir.

İnsan sağlığına ve kombi, devre/tesisat sitemlerine herhangi bir zararı yoktur. Piyasada satılan her türlü plastik ve metali onarır.

Ürünümüzün arızalı sistemlerinde kullanımı; malzeme hataları, eğitim ve ustalık yetersizlikleri, gereksiz kırma dökme, ilave masraf, zaman kaybı ve stres gibi tüm problemleride ortadan kaldıracaktır.

BCG SPECIAL
Isıtma sistemleri, yer kaloriferi, boru hattı ve kazanların günlük 400 Litre su kayıpları için kullanılır.
Bcg Special piyasada satılan her türlü plastik ve metaldeki sızıntıları onarımda kullanılır. SPECIAL dış hava ile birleştiğinde kristalize olur. Sızıntı noktasında mekanik bir yama oluşturur. Oluşturduğu yama daimidir ve yıpranmaz. Bu ürün açık sistemlerde de kullanılabilir.

KULLANIM TALİMATI

Sistem de antifriz ve korozyon koruyucu gibi katkı maddeleri bulunmamalıdır. Süzgeç kir tutucu yada filtreleri sökülür yada by-pass edilir. Kalorifer sistemi su ile dolu yada havası alınmış olmalıdır. Azami sıcaklık regülasyon vanası ile ayarlanır. Tüm karıştırma ve sıcak su vanaları tamamıyla açılır. Devri daim pompalarının havasını alınır ve çalışır vaziyette bırakılır. Kalorifer suyu gerekli SPECIAL miktarı kadar azaltılır. Bidon iyice çalkalanır ve gerekli miktarda onarım sıvısı emniyet valfı üzerinden sisteme ilave edilir. Kalorifer sistemi işletme sıcaklığına getirilir. Sistem 8 saat süre ile bu şekilde çalışmaya bırakılır.

BERTARAF ETME

SPECIAL onarım  ürünü ile doldurulmuş olan kalorifer sistemlerinin boşaltılmasında herhangi bir atık bertaraf işlemi gerekli değildir. Aleminyum içerikli sistemlerde yalıtım uygulandıktan sonra kalorifer sistemi boşaltılmalı ve durulanmalıdır.

KARIŞTIRMA ORANI

Kapalı devre sistemlerinde 70 Litre suya 1 Litre onarım sıvısı oranında.

KONTROL İMKANI

Dozaj doğru ayarlandığında Ph değeri 10,5 ile 11 arasında bulunur. Başka kimyasallar ile çözülmez ısıya ve basınca dayanıklıdır.

İÇME SUYU TESİSATLARI KULLANIMI

İçme suyu ve kullanım suyu tesisatlarında günlük 400 Litreye kadar su kayıplarını onarıcı sıvı.

AÇIKLAMA
İçerdiği maddeler ‘Gıda Maddeleri Trafiğinde Sentetik Maddeler’ Müspet listesinde yer almaktadır.

KULLANIM TALİMATI
Arızalı tesisat giriş vanasından kapatın ve sistemdeki tüm suyu boşaltın. Sistemden çıkan su miktarını ölçün. Köşe vanaları ve armatürleri kapatın, süzgeçler, su sayaçları sökülmüş olmalıdır. Bulaşık ve çamaşır makinesi girişleri kapalı olmalıdır. BCG bidonunu iyice çalkalayın. Gerekli miktarda BCG ürününü saf olarak yada 1:1 oranında karıştırarak pompa ile sisteme doldurun. Tesisat şebekesine 6 Bar basınç verin, sızıntı yapan noktalardan taşar ve sorunun dış kısmında kristalleşir. Onarım süresi 24 saattir. Onarım süresi boyunca 6 bar basınç sabit tutulur. Onarım gerçekleştikten sonra sistemden boşaltılır ve tesisat şebekesi durulanır. Ardından da şebeke işletime alınır.

BERTARAF ETME
Atık su giderlerinden tasfiye edilebilir. Herhangi bir toksit madde içermez.
KARIŞTIRMA ORANI

Safi yada 1:1 Başka kimyasallar ile çözülmez, ısıya ve basınca dayanıklıdır.


BETON YÜZEY UYGULAMALARI

Beton Yüzeyler, zeminler, derz araları, banyo ve teras gibi yerlerdeki su kaçaklarını onarır.

AÇIKLAMA
BCG POOL   piyasada satılan her türlü malzemedeki beton sızıntılarını önlemede kullanılabilir. Toprak sarsıntılarında yeni oluşabilecek çatlaklardan ürün garantisi sorumlu değildir.

KULLANIM TALİMATI
* Sızıntı bulunan zemin öncelikler temizlenmelidir.
* 1 Litre bcg ürünü 5 litre su ile karıştırılır ve yalıtım yapılacak alana dökülür, daha sonra çek-çek yardımı ile karışım zemin üzerinde gezdirilir ve derz aralarına yedirilir.
* Yukarıdan aşağı doğru inerken derz aralarındaki boşlukları kristalize olmak suretiyle kendiliğinden doldurur.
* Bu işlem 2 kez yapılır.

KARIŞTIRMA ORANI
1 Litre BCG ürünü 5 litre su ile karıştırılır. Derz aralarının açıklık aralıklarına göre su miktarı azaltılabilir yada çoğaltılabilir. Açıklığı çok olan derz aralalıklarına saf olarak da uygulanabilir.

BERTARAF ETME
BCG POOL onarım ürünü ile doldurulmuş olan beton zeminlerin boşaltılmasında herhangi bir atık bertaraf işlemi gerekli değildir.


BCG HR TESİSAT TEMİZLEYİCİ

Boru tesisatlarını kireç, pas, çamur kalıntı ve tortulardan temizleyici ve sistem randımanını artırıcı sıvı
AÇIKLAMA
Kalorifer, kombi ve kapalı devre modernizasyonlarında temizlik amacıyla BCG HR kullanılır. HR temizlik ürünü, çelik, alüminyum ve plastik gibi her türlü malzemede kullanılır.
KULLANIM TALİMATI

Temizlikten önce aşırı kirli kalorifer suyunu boşaltın ve yerine yeni su doldurun. Bu arada tüm devri daim sistemini ayarlayan armatürleri sonuna kadar açın. HR temizlik ürününü belirtilen miktarda sisteme ilave edin. Ürünün en iyi şekilde karışması ve sistemin temizlenmesi için devridaim pompasını açın. Sitemi işletme sıcaklığında 1 gün süre ile çalıştırın. Bu süreden sonra sistem tamamıyla boşaltılır ve boru tesisatı durulanır.   
EMNİYET BİLGİLERİ

Gözleri tahriş eder. Ciltle temastan sakının. Çocuklardan uzak tutun.

BERTARAF ETME
Atık gider kanalından tasfiye edilebilir.

KARIŞTIRMA ORANI
Kapalı devre sistemlerinde 100 Litre suya 1 Litre HR temizleyici oranında.


İçeriğe dön